Login

O firmie

Firma została założona przez Romana Zaranka dnia 11 marca 1948 r.

 

Roman Zaranek (1913 - 2001)
  • W latach trzydziestych adept sztuki fotografowania w poznańskim atelieur portrecisty Martensa.
  • Później fotoreporter prasowy i fotograf lotniczy w Wojskowym Instytucie Geograficznym.
  • Po wojnie prowadził firmę fotograficzną w Szczecinie świadcząc usługi dla Państwowego Urzędu Repatryjacyjnego.
  • Jesienią 1947 r. organizuje zakład Foto Zaranek w Pile.
  • W 2000 r. zostaje pierwszym Honorowym Obywatelem Miasta Piły.

 

Od 60-ciu lat służymy Państwu naszym doświadczeniem i wiedzą. Robimy wszystko aby Państwo z pełnym zaufaniem mogli powierzać nam wykonywanie wszelkich prac związanych z usługami fotograficznymi.

W punktach FOTO ZARANEK otrzymacie państwo zdjęcia z negatywów, slajdów, zdjęcia ze zdjęć (reprodukcje) oraz zdjęcia ze wszystkich ogólnie dostępnych nośników cyfrowych. Dla Państwa wygody nagrywamy też zdjęcia z negatywów i slajdów na płyty CD.

 Wśród wielu technik fotograficznych stosujemy te, które w danej chwili są Państwu najbardziej przydatne tj. sepia, czarno-białe, foto-indeks, albumy, kalendarze z Twoim zdjęciem, napisy okolicznościowe na zdjęciach, kartki okolicznościowe czy chociażby zdjęcia z ramką.

Dla instytucji, firm oraz osób prywatnych proponujemy kompleksową obsługę fotograficzną w tym celu wykorzystujemy własne, profesjonalnie wyposażone studia fotograficzne. Nasi pracownicy wykonują dla Państwa reportaże, zdjęcia techniczne, okolicznościowe i katalogowe.

Od 60 lat w Pile to wystarczająco długo aby na trwałe wpisać się w pamięci i skojarzeniach mieszkańców miasta i okolic. Robimy wszystko, aby były to skojarzenia najlepsze.

Serdecznie zapraszamy
Agnieszka i Andrzej Zaranek

© 2014 diphoto.pl