10x15 FOTO Laboratorium Fotograficzne

Login

Informacje

Zamówienia realizujemy na terenie całej Polski. Przy realizacji zamówień współpracujemy z Pocztą Polską. Zapewnia to naszym klientom terminowość i rzetelność. Towar wysyłamy przesyłkami ekonomicznymi i priorytetowymi. Klient wybiera dowolną formę płatności w momencie składania zamówienia. Jeżeli zatem, wybierze płatność przelewem, oczekiwać będziemy na pojawienie się pieniędzy na rachunku bankowym:


Sposoby dostarczenia:

♦ U kuriera
♦ W punkcie odbioru


Sposoby płatności:

♦ Przelew
♦ W punkcie odbioru

Informacje

Dzięki naszemu programowi możesz w prosty i szybki sposób wysłać do nas pliki. Jest to czynność łatwa i przyjemna, nie powinna sprawić kłopotu nawet mniej doświadczonym użytkownikom komputerów. Aby rozpocząć korzystanie z programu zarejestruj się. Po utworzeniu konta i zalogowaniu możesz już składać zamówienia. Wybierz opcję "dodaj pliki", a następnie je prześlij. Gdy pliki zostaną przesłane przejdź do następnego kroku klikając "dalej". Tutaj możesz wybrać format odbitek, ilość, sposób kadrowania itp. W kolejnym kroku wybierz opcję płatności i dostawy. Po przesłaniu zlecenia i dokonaniu wpłaty, wystarczy poczekać. Zdjęcia są wykonywane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie i wysyłane w ciągu kilku dni roboczych.
Czas realizacji zamówień określony w programie (5 dni) jest przybliżony. W przypadku wyboru odbioru osobistego, otrzymasz od nas maila z informacją gdy zlecenie będzie gotowe. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania napisz do nas lub zadzwoń.
© 10x15 FOTO Laboratorium Fotograficzne