Login

Regulamin

Zamów zdjęcia przez Internet i zapłać kartą.

REGULAMIN ZAMAWIANIA ZDJĘĆ DROGĄ ELEKTRONICZNĄ
ORAZ PŁATNOŚCI INTERNETOWYCH DOTPAY.

Podmiot odpowiedzialny:

Fotografia Ostrowski
Renata Batkiewicz
Kajetan Konieczny s.c.
31-033 Kraków, Westerplatte 15/16
NIP:676-24-98-970
Regon: 363319826

INGBANK: 91 1050 1445 1000 0092 2032 1088

e-mail: foto@fotografia-ostrowski.pl
https://www.fotografia-ostrowski.pl
tel. 12-4325460
pracujemy pn-pt: 9-19.00, sb: 10-14

ZAMAWIANIE ZDJĘĆ:

Przez zamówienie zdjęć rozumiane jest przekazanie plików w postaci cyfrowej w każdy oferowany przez Pracownię sposób - serwis internetowy on-line, program Di-photo instalowany na komputerze Klienta, stronę internetową wetransfer.com, e-mail, poprzez ściągnięcie plików z adersu wskazanego przez Klienta.

Nasza Pracownia nie wykorzysta powierzonych plików w celach innych niż realizacja zamówienia dla Klienta.

Ceny podane na stronie internetowej są aktualne, nie zawierają one zniżek dla stałych klientów, cen promocyjnych i innych.
Każde zamówienie jest weryfikowane przez pracownika, która naliczy rabaty jeśli będzie to możliwe.

Formularze internetowe mają ograniczony do niezbędnego zakres wyboru opcji przy składaniu zamówień on-line.
Wszelkie Państwa dodatkowe życzenia bądź sugestie do zamówienia prosimy wpisać w polu "uwagi" lub przesłać do nas na adres e-mail.

Podane terminy realizacji zdjęć są orientacyjne. Odbitki wykonywane są na bieżąco dni robocze oraz w soboty.

Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości Państwa co do relizacji zamówienia, formy płatności, wysyłki, zniżek itp prosimy o kontakt z naszą Pracownią.

POUFNOŚĆ DANYCH OSOBOWYCH - DOTYCZY ZAMAWIANIA ZDJĘĆ ON-LINE:

Przy zamawianiu zdjęć w każdym przypadku niezbędne jest podanie Państwa danych osobowych i/lub adresowych, adresu e-mail oraz telefonu kontaktowego. Przekazanie danych osobowych oznacza zgodę na przetwarzanie ich w celu realizacji zamówienia oraz wysyłki informacjio statusie zamówienia. Państwa dane nie będą przekazane innym osobom lub podmiotom. W każdej chwili mogą Państwo zażądać usunięcia lub modyfikacji Państwa danych przekazanych do naszej Pracowni. Dane osobowe są chronione zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. tzw. RODO w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.

Drodzy Klienci,
chcąc usprawnić i przyspieszyć usługę wysyłki zdjęć kurierem, kurierem rowerowym lub Inpost Paczkomaty oraz poszerzyć możliwości bezgotówkowej realizacji/wydania zdjęć i usług fotograficznych prowadzimy usługę płatności internetowych DOTPAY.

Koszty związane z obsługą płatności internetowych w całości pokrywa nasza Pracownia.

Obiór osobisty:
Jeżeli odbierają Państwo zdjęcia osobiście lub przez osoby trzecie w naszym zakładzie również możemy wygenerować link zapłaty przez internet. Zapłacone usługi będą czekać na odbiór w naszej pracowni.

Wysyłka zdjęć:

Wysyłka zdjęć kurierem, kurierem rowerowym lub Inpost Paczkomaty:
Dla zleceń złożonych przez system internetowy z zaznaczeniem opcji wysyłki zdjęć na Państwa mail zostanie wysłany link do systemu płatności DOTPAY w celu zapłaty za realizację usługi kartą lub przelewem.

Ograniczenia dotyczące wysyłki zamówień są dostępne tutaj

CENY:
Koszt zamówienia (uwzględniający ceny pakietowe, promocje, należne zniżki oraz koszt przesyłki) będzie podany w mailu i następnie po wejściu na przesłany link.

  1. Wszystkie ceny podane są w polskich złotych.
  2. W chwili realizacji zapłaty klient zostaje o tym poinformowany mailowo.
  3. Informacja będzie zawierać unikalny numer transakcji, ułatwiający wyszukanie Państwa transakcji przez sprzedającego w razie pytań lub wątpliwości.
  4. Realizacja zamówienia rozpocznie się po zapłacie za usługę.
  5. Jeżeli zdjęcia mają być wysłane jako prezent prosimy o podanie w uwagach danych osoby, do której ma być wysłana przesyłka.

WARUNKI REKLAMACJI:
towar wadliwy, niezgodny z zamówieniem, uszkodzony zostanie wymieniony na pełnowartościowy po dostarczeniu towaru wadliwego do siedziby firmy wraz z dowodem zakupu.

ZWROTY:

ZDJĘCIA, WYDRUKI WIELKOFORMATOWE, WYDRUKI NA PŁÓTNIE
z uwagi na fakt, iż realizacja zlecenia rozpoczyna się w momencie jego przyjęcia do realizacji, a także zważywszy, że jest to świadczenie o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, konsumentowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy (zgodnie z Ustawą z dnia 2.03 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. ((Dz.U. nr 22 poz.271, z późn. zm.)

RAMKI I ALBUMY FOTOGRAFICZNE:
KAŻDY KUPUJĄCY MA PRAWO do 14 dni oddać towar, bez podania przyczyny. Zwroty. Zgodnie z Ustawa z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z 2000 r. z póz. zm.) Kupujący, w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) z towaru kupionego w Sklepie internetowym. Koszty przesyłki zwrotnej ponosi Kupujący.

OGRANICZENIA W DOSTARCZENIU TOWARU: brak

POUFNOŚĆ DANYCH OSOBOWYCH - DOTYCZY PŁATNOŚCI ON-LINE:
Państwa dane osobowe nie będą wykorzystywane w innych celach poza niezbędnymi, związanymi z realizacją wysyłki zamówienia. Dane osobowe są chronione zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. tzw. RODO w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI:
Dane o transakcji przesyłane są szyfrowanym połączeniem bezpośrednio do centrum autoryzacji kart kredytowych. Nie może ich więc "podejrzeć" nikt niepowołany. Nie mają do nich dostępu tak pracownicy Dotpay, jak i serwisu internetowego, za którego usługę lub towar dokonywana jest płatność. Centrum autoryzacji kart płatniczych wydaje jedynie potwierdzenie, że zadeklarowana płatność może być dokonana. Serwis internetowy otrzymuje tę informację za pośrednictwem Dotpay.

ROZLICZENIA TRANSAKCJI KARTĄ KREDYTOWĄ I E-PRZELEWEM PRZEPROWADZANE SĄ ZA POŚREDNICTWEM CENTRUM ROZLICZENIOWEGO DOTPAY

W serwisie Dotpay można dokonywać transakcji kartami płatniczymi, kartami kredytowymi, przelewami, płatnościami BLIK.

Usługa polega na pełnej integracji zakupu dokonanego w sklepie internetowym z rachunkiem bankowym. Podczas finalizowania zakupu wszystkie szczegóły przelewu są wypełniane automatycznie. Dzięki temu kupujący nie musi ręcznie wprowadzać kwoty ani numeru zamówienia, numeru rachunku, nazwy sklepu ani innych danych niezbędnych do poprawnego wykonania wpłaty.

ZAPRASZAMY