FotoMaximum.pl Foto Punkt - diPhoto Online

Login

Regulamin

Regulamin serwisu FotoMaximum.pl diPhoto Online.

Regulamin

Prosimy zapoznać się z poniższym regulaminem.

1. Wstęp

Właścicielem serwisu Fotomaximum.pl jest firma:

 

Chromat-L Leszek Tatarczuk

ul. Solskiego8, 32-600 Oświęcim

Znaki firmowe "Fotomaximum", "Fotomaximum.pl" są własnością firmy ChromatL i podlegają prawnej ochronie.

Usługi wykonywane przez Fotomaximum.pl Sp. z o.o. polegają na wykonywaniu odbitek na papierze fotograficznym, produkcji kalendarzy, albumów i innych produktów, o indywidualnych cechach, w oparciu o cyfrowe pliki graficzne przesyłane do Fotomaximum.pl za pośrednictwem serwisu internetowego lub innych nośników.

Miejscem zawarcia umowy oraz spełnienia świadczenia jest siedziba Fotomaximum.pl mieszcząca się w Oświęcimiu, przy ul. Solskiego 8. (zgodnie z art. 70 § 2 i art. 544 § 1 kodeksu cywilnego).

Chwilą wydania towaru jest moment powierzenia go przewoźnikowi trudniącemu się przewozem rzeczy tego rodzaju (zgodnie z art. 544 § 1 kodeksu cywilnego).

Fotomaximum.pl zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.

2. Warunki


Fotomaximum.pl w żaden sposób nie wykorzystuje i nie będzie wykorzystywało w jakikolwiek sposób plików powierzonych w celu realizacji zleceń.

Fotomaximum zastrzega sobie prawo do edycji i kopiowania plików powierzonych przez Klienta w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji zleceń oraz funkcjonowania serwisu internetowego.

Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie od Fotomaximum.pl e-maili informacyjnych. Zgodę można wycofać w każdym momencie zmieniając ustawienia w koncie użytkownika.

Fotomaximum.pl szanuje prywatność Klientów. Nie przekazujemy danych adresowych ani adresów e-mail żadnym innym podmiotom. Dane przekazywane Fotomaximum.pl są wykorzystywane wyłącznie w celu sprawnego wykonania i przesłania zlecenia. W każdej chwili Klient ma prawo do wglądu i zmiany swoich danych oraz może zażądać ich usunięcia.

3. Zamówienia

Podstawowym warunkiem dokonywania zamówień jest poprawne i zgodne ze stanem faktycznym wypełnienie formularza zamówienia. Złożenie zamówienia (wypełnienie formularza) jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie Twoich danych dla potrzeb realizacji zamówień i kontaktu w sprawach związanych z realizacją usługi.

Zlecenie wykonania usługi polega na wypełnieniu wskazanych pól formularza i akceptacji zlecenia poprzez naciśnięcie przycisku "ZAMÓW". Rozpoczęcie realizacji zlecenia następuje po zaksięgowaniu należności na rachunku bankowym Fotomaximum.pl (z wyłączeniem płatności przy odbiorze).

Odbitki zdjęć wykonywane są w proporcji boków 3:2 (tradycyjnym) z wyjątkiem formatu 10x13,6. Jeśli klient chce zlecić wykonanie odbitki z proporcją boków 4:3 to powinien zaznaczyć to w UWAGACH DO ZAMÓWIENIA (szczegóły zobacz w FAQ).

Ze względu na specyfikę procesu technologicznego zastrzegamy dopuszczalność ok. 2 milimetrowego marginesu cięcia co może powodować brak 100% odwzorowania pliku cyfrowego. W przypadku przekazania do realizacji plików niedopasowanych do formatu zamawianej odbitki, zdjęcia zostaną wykadrowane przez pracownika Fotomaximum.pl.

Szczegółowe informacje dotyczące cennika usług oraz kosztów przesłania znajdują się w cenniku Fotomaximum.pl dostępnym na stronie internetowej www.Fotomaximum.pl.

Wszystkie zlecenia wykonywane są starannie, dokładnie i w odpowiednim, możliwie najkrótszym terminie. Czas realizacji usługi do momentu nadania przesyłki nie powinien przekroczyć 5 dni roboczych od chwili płatności zaksięgowania należności. Prosimy o potwierdzanie płatności dokonywanych przelewem oraz zamówień przy wyborze opcji za pobraniem. Nie wymagamy potwierdzenia płatności elektronicznej: karta kredytowa, mTransfer lub przelewy24.

Koszty przesyłki pokrywane są przez zamawiającego. Płatność dokonywana jest metodą wybraną przez Użytkownika przy składaniu zamówienia. Opłata za przesyłkę krajową jest stała i nie zależy od wielkości zamówienia. Opłata za przesyłkę zagraniczną może ulec zmianie.

Fotomaximum.pl nie odpowiada za terminową realizację doręczeń przez przewoźnika. W przypadku wyboru przez Klienta wysyłki przy użyciu przesyłki nieewidencjonowanej (tj. Przesyłka priorytetowa), Fotomaximum.pl nie ponosi odpowiedzialności za doręczenie przesyłki.

Zdjęcia są starannie pakowane aby zapewnić dostawę w stanie nienaruszonym. Większe formaty (20x30, 30x45 oraz panoramy) pakujemy w duże kartonowe teczki lub tuby, a duże ilości zdjęć w specjalne kartonowe pudełka które nadajemy paczką.

W przypadku chęci otrzymania faktury VAT prosimy o umieszczenie informacji o tym fakcie oraz danych podmiotu w uwagach do zamówienia. Jeżeli przedmiotowa adnotacja nie znajdzie się w uwagach do zamówienia, wystawienie faktury VAT na podstawie paragonu możliwe będzie tylko pod warunkiem dostarczenia paragonu do siedziby Fotomaximum.pl w terminie nie dłuższym niż 7 dni od daty jego wystawienia. W przypadku zagubienia paragonu fiskalnego nie jest możliwe uzyskanie jego duplikatu.

4. Reklamacje

Zakupione produkty objęte są gwarancją producenta. Jeżeli zachodzi obawa odnośnie stanu zawartości przesyłki lub opakowanie przesyłki jest zniszczone lub uszkodzone, należy w miejscu odbioru sporządzić razem z doręczycielem protokół szkody. Tylko w takim przypadku Fotomaximum.pl będzie mogło rozpatrzyć reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas transportu. Odbiór przesyłki bez sporządzenia protokołu szkody oznacza brak zastrzeżeń dotyczących transportu.

Zgłoszenie reklamacyjne prosimy przesłać za pomocą poczty elektronicznej (na adres lab@fotomaximum.pl <mailto:lab@fotomaximum.pl> Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) w terminie 7 dni, licząc od daty otrzymania przesyłki. Reklamowany produkt należy odesłać przesyłką poleconą wraz z dowodem sprzedaży na adres nadawcy, na koszt własny. Podstawą do reklamacji mogą być jedynie wady techniczne powstałe przy wykonywaniu produktu lub różnice pomiędzy wypełnionym zamówieniem w formularzu, a zawartością przesyłki.

Ze względu na fakt, iż produkcja zlecenia rozpoczyna się bezzwłocznie w momencie jego przyjęcia do realizacji, oraz jest ono świadczeniem o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, Konsumentowi po dokonaniu płatności lub potwierdzeniu zamówienia płatnego przy odbiorze nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy (zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny).

Jakość zdjęć jest ściśle związana z parametrami przesłanego pliku. Laboratorium nie odpowiada za słabszą jakość odbitki, jeżeli wynika ona z tych parametrów. Wady powstałe na skutek małej rozdzielczości przesłanego pliku lub niedokładności w sformułowaniu treści wpisanej w .uwagach do zamówienia. nie podlegają reklamacji.

5. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.

 

© 2016 FotoMaximum.pl Foto Punkt

Powered by diPhoto.eu