FotoMaximum.pl Foto Punkt - diPhoto Online

Login

O firmie

Odbitki online. Zamawianie zdjęć bez instalowania programu DiPhoto.

FotoMaximum.pl nasze motto to jakość dla wymagjących! i jednocześnie starmy się aby nasza oferta był atrakcyjna cenowo. U nas w standardzie oferujemy odbitki zdjęć na papierze Kodak Royal - papier, który należy do górnej półki w kategorii papierów do amatorskiej fotografii, w dodatku cena odbitek na tym papierze jest na poziomie zwykłego papieru fotograficznego.  Dla tych, którzy oczekują na od zdjęć najwyższej jakości np. zawodowych fotografów oferujemy odbitki na papierze Kodak Endura Profesional. Odbitki na tym papierze charakteryzują się lepszą ostrością i czystszymi bardziej wysycinymi kolorami

U nas wygodnie zamówisz odbitki swoich zdjęć z dostawą do domu. Zdjęcia z wakacji, spotkań rodzinnych, dokumentujące rozwój Twojego dzicka lub kogoś bliskiego musisz koniecznie wywołać! Niewywołane zdjęcia w komputerze wcześnie czy póżniej zginą. 

Teraz możesz zamówić u nas Zdjęcia Drukowane w Technologii Epson! Jest to technologia która pozwala osiągać taka jakość jaka jeszcze kilka lat temu była nie do pomyślenia. Niesamowite barwy, szczegóły, a przy tym piekne przejścia tonalne. Koniecznie zamów odbitki drukowane, jeśli to raz zrobisz zawsze będziesz już zamawiał takie odbitki. Polecamy szczególnie tym bardziej że oferujemy je w doskonałej cenie!

 

 

 

 

© 2016 FotoMaximum.pl Foto Punkt

Powered by diPhoto.eu